Sál Sokolská 7

Multifunkční sál Sokolská 7 Olomouc prošel nákladnou citlivou rekonstrukcí, kdy se podařilo historický prostor sálu ve velice špatném technickém stavu očistit a vrátit do původní podoby. Štukové omítky a masivní dubová podlaha vytvořily kvalitní základnu pro vložení nových prvků, které si vyžádalo nové funkční využití. Přibylo nové osvětlení, jeviště, zrcadlová stěna a závěsy. Tyto prvky jsou do interiéru citlivě zakomponované a spoluvytváří nový vyvážený celek.

 

Sál díky těmto úpravám získal nové možnosti využití a to jako divadelní a přednáškový sál, výstavní sál, zrcadlový sál, prezentační sál. V denní době je využíván jako prostor pro lekce, tréninky a další pohybová cvičení typu Flow jóga, Rehab jóga, Flexi-bar+X-co, K+K2 funkční trénink, SM systém - zdravá záda, Woudink, Fit Pain Free, Alpinning a další.
Sál však může sloužit také pro svatby či uspořádání konferencí. Hlavní prostor je doplněn o menší sál s kavárnou, šatny, kuchyňku, hygienické zázemí a ostatní potřebné zázemí.

 

Vnitřní prostory jsou doplněny venkovní zahradní částí s prostorným zatravněným dvorem lemovaným hradebním opevněním Olomouce. Prostory jsou vhodné pro pořádání venkovních akcí. Výhodou je přímé napojení na kavárnu i sál a instalovaná stínící venkovní plachta jako ochrana před přeháňkami i sluncem.

 

Více informací o lekcích a možnostech využití sálu naleznete na stránkách
Centra pohybu OL zde.